Doktia’nın en büyük amacı

herkesin daha iyi sağlık hizmetine ulaşabilmesi için mevzuata uygun şekilde uzaktan sağlık hizmeti altyapısı sağlamaktır.

Bizim bu yola çıkarken amacımız sağlık hizmetinin büyük şehirlerle, hastanelerle ya da çalışma saatleriyle sınırlı kalmamasıydı. Bu bağlamda Doktia’yı bir servis olarak doktorlara kullandırarak güvenli bir altyapı sağlıyoruz.

Ne yapıyoruz?

Platformumuz sayesinde, doktorlar için kolay ve güvenli bir altyapı hizmeti sunuyoruz. Böylece sağlık sorunlarıyla ilgili uzman doktorlara danışmak isteyenlere, verilerin yüksek güveliğini sağlayarak, sorunlarını çözmeleri yolunda ortam sağlıyoruz.

Değerlerimiz

Çözüm odaklılık

Doktia ekibi soru, istek ve şikayetlerine karşı her daim çözüm odaklı yaklaşır ve pozitifliğini hiç kaybetmeden sorunu ortadan kaldırmak için çabalar.

Mahremiyete Saygı

Doktia, Hasta Hakları Yönetmeliği'ne uygun olarak hasta mahremiyetine saygı duyar ve sağlık hizmetinin verilmesi sebebiyle edinilen bilgileri, kanun ve müsaade edilen haller dışında, hiçbir şekilde açıklamaz.

Güvenlik

Doktia’nın altyapısı tüm verilerinizin en güvenilir şekilde korunması için hassasiyetle kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası tüm yönetmeliklere uyarak sizler için güvenli bir ortam oluşturur.

Soru, istek ve şikayetleriniz için